Sprej NF FRESH (100 ml, 70%) na sterilizaci a dezinfekci roušek a respirátorů

−30%

Model: NFFRESH100ML
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Skladem

NF FRESH sprej na sterilizaci a dezinfekci roušek a respirátorů z nanovláken. Obsahuje 70 % Isopropanol. Obsah 100 ml.

Cena: 139 Kč

Původní cena: 199 Kč

Ušetříte: 60 Kč (30 %)

Bez DPH: 139 Kč

|Napsat recenzi|
Zboží:

Opište kód: šestdvašest:

Sterilizační a čistící dezinfekce a odmašťovač v jednom balení s aerosolovým rozprašovačem.
Velká a šetrná dezinfekční síla. Nepoškozuje podklad ani filtrační vlastnosti.
Šetrný a univerzální dezinfekční čistič.
Ničí viry, bakterie i plísně a další mikroby.
Vhodný na většinu povrchů jako i kov, dřevo, plasty a filtrační textílie
Nepoškozuje podklad
Rychle se odpařuje z povrchu
Nezanechává žádné pachové stopy
Nezanechává skvrny
Obsahuje Isopropanol 70% vodný roztok p.a.
Díky krystalicky čistým dezinfekčním vlastnostem prodlužuje výrazně životnost respirátorů a roušek z nanovláken, ale i dalších filtračních materiálů bez ztráty filtračních vlastností.

Kategorie: Dezinfekce a sterilizace
Složení: Isopropylalkohol 70% vodný roztok p.a. (C3H8O)
Obsah: 100ml
Aplikace: Rovnoměrně naneste nástřikem přípravek na povrch. U roušek a respirátorů naneste rovnoměrně nástřikem z obou stran. Ošetřený povrch nechte důkladně vyschnout.
Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení oči okamžitě důkladně vypláchněte vodou v případě přetrvání obtíží vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití vyhledejte lékařskou pomoc.

Vyrobeno v české republice

Detailní popis:

Čistič je vyrobený na bázi isopropylalkoholu a jeho složení je přímo doporučováno výrobci nanovláken ke sterilizaci nanovlákenných výrobků.

Díky složení je nejvhodnější pro sterilizaci roušek a respirátorů a dalších materiálů jako jsou bavlněné, polyesterové, polyamidové a veškeré další netkané textílie.

Nezpůsobuje zanášení nanovlákenné membrány a filtračních textílií a tím neomezuje jejich filtrační účinnost. Nepoškozuje podklad. Funguje i jako čistící a odmašťovací prostředek na dřevo, kov a plast a další povrchy.

Díky NF FRESH zvýšíte mnohonásobně životnost vašich roušek i nanovlákenné membrány, také prodloužíte dobu nošení respirátorů a ochranná pomůcka neztratí svoje filtrační vlastnosti

Většina jiných dostupných dezinfekcí na trhu bohužel obsahuje další příměsi, které by mohly zanášet nanovlákennou membránu a znehodnotit ji, proto jiné prostředky rozhodně nedoporučujeme používat.

Isopropylalkohol 70% vodný roztok je velmi šetrná kapalina a je nejčastěji používaným dezinfekčním prostředkem ve zdravotnictví. Důležité je, že pouze vodný roztok vyššího obsahu isopropylalkoholu působí jako dezinfekce. Používá se k dezinfekci rukou a povrchu ve zdravotnictví a také ochranných pomůcek.

Funguje tak, že zabíjí mikroorganismy rozpuštěním plazmatické membrány buněčné stěny. Plazmatická membrána gramnegativních bakterií se skládá z tenké vrstvy peptidoglykanu, který se snadno zničí alkoholem. Proto je 70 procent isopropylalkoholu známé jako farmaceutický alkohol.
Voda je také nutná k denaturaci proteinů buněčné membrány a působí jako katalyzátor reakce. Důležitou roli hraje také doba kontaktu alkoholu s organismem. Vodnému roztoku s vyšším obsahem IPA trvá déle, než se z povrchu odpaří, čímž se prodlouží doba kontaktu. Proto tento prostředek splňuje oba požadavky pro čistou a řádnou dezinfekci a sterilizaci.

Napsat recenzi

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!